BULK-RS-N50-420
Part Number:
BULK-RS-N50-420
Description:
Neoprene Rubber Strip - 50A - 1/
Color :
Black
Length :
10.0' (3.1m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Strip
Thickness :
0.063" (1.59mm) 1/16"
Width :
3.000" (76.20mm)