BULK-RS-RCY60-15
Part Number:
BULK-RS-RCY60-15
Description:
Recycled Rubber Sheet - 60A - 5/
Color :
Black-Speckled
Length :
4.0' (1.2m)
Material :
Recycled Rubber
Operating Temperature :
-17°C ~ 99°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.313" (7.94mm) 5/16"
Width :
12.000" (304.80mm)