BULK-RS-N70-419
Part Number:
BULK-RS-N70-419
Description:
Neoprene Rubber Strip - 70A - 1/
Color :
Black
Length :
10.0' (3.1m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Strip
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"
Width :
3.000" (76.20mm)