BULK-RS-RCY60-23
Part Number:
BULK-RS-RCY60-23
Description:
Recycled Rubber Sheet - 60A - 1/
Color :
Black-Speckled
Length :
30.000" (762.00mm)
Material :
Recycled Rubber
Operating Temperature :
-17°C ~ 99°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Width :
24.000" (609.60mm)