BULK-RS-N30-264
Part Number:
BULK-RS-N30-264
Description:
Neoprene Rubber Roll - 30A - 3/8
Color :
Black
Length :
45.0' (13.7m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.375" (9.53mm) 3/8"