BULK-RS-N30-1
Part Number:
BULK-RS-N30-1
Description:
Neoprene Rubber Roll - 30A - 1/3
Length :
50.0' (15.2m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"