BULK-RS-N30-2
Part Number:
BULK-RS-N30-2
Description:
Neoprene Rubber Roll - 30A - 1/1
Length :
50.0' (15.2m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.063" (1.59mm) 1/16"