BULK-RS-P60-222
Part Number:
BULK-RS-P60-222
Description:
Polyurethane Roll - 60A - 1/16"
Color :
Amber
Length :
4.0' (1.2m)
Material :
Polyurethane
Operating Temperature :
-29°C ~ 82°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.063" (1.59mm) 1/16"