BULK-RS-N30-162
Part Number:
BULK-RS-N30-162
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 30A - 3/
Length :
12.000" (304.80mm)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.375" (9.53mm) 3/8"