BULK-RS-N30-130
Part Number:
BULK-RS-N30-130
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 30A - 3/
Length :
5.0' (1.5m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.188" (4.76mm) 3/16"