BULK-RS-P60-218
Part Number:
BULK-RS-P60-218
Description:
Polyurethane Sheet - 60A - 1/8"
Color :
Amber
Length :
24.000" (609.60mm)
Material :
Polyurethane
Operating Temperature :
-29°C ~ 82°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"