BULK-RS-N30-152
Part Number:
BULK-RS-N30-152
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 30A - 3/
Length :
3.0' (0.9m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.094" (2.38mm) 3/32"