BULK-RS-N40-336
Part Number:
BULK-RS-N40-336
Description:
Neoprene Rubber Roll - 40A - 3/3
Color :
Black
Length :
8.0' (2.4m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.094" (2.38mm) 3/32"