BULK-RS-N40-317
Part Number:
BULK-RS-N40-317
Description:
Neoprene Rubber Roll - 40A - 1/8
Color :
Black
Length :
6.0' (1.8m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"