BULK-RS-N40-201
Part Number:
BULK-RS-N40-201
Description:
Neoprene Rubber Roll - 40A - 1/4
Color :
Black
Length :
10.0' (3.1m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Width :
12.000" (304.80mm)