BULK-RS-N40-298
Part Number:
BULK-RS-N40-298
Description:
Neoprene Rubber Roll - 40A - 3/1
Color :
Black
Length :
4.0' (1.2m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.188" (4.76mm) 3/16"