BULK-RS-N40-287
Part Number:
BULK-RS-N40-287
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 40A - 3/
Color :
Black
Length :
24.000" (609.60mm)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.375" (9.53mm) 3/8"