BULK-RS-N40-667
Part Number:
BULK-RS-N40-667
Description:
Neoprene Rubber Roll - 40A - 1/3
Color :
Black
Length :
20.0' (6.1m)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Roll
Thickness :
0.031" (0.79mm) 1/32"