BULK-RS-N30-154
Part Number:
BULK-RS-N30-154
Description:
Neoprene Rubber Sheet - 30A - 1/
Length :
24.000" (609.60mm)
Material :
Neoprene
Operating Temperature :
-34°C ~ 121°C
Shape :
Sheet
Thickness :
0.125" (3.18mm) 1/8"