PFM2X60GRN
Part Number:
PFM2X60GRN
Description:
TAPE MARKING GREEN 2"X60YDS
Color :
Green
Temperature Range :
-14°F ~ 140°F (-26°C ~ 60°C)
Thickness :
0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Width :
2.00" (50.80mm)