3M5559I-4.5MM-DISC-100
Part Number:
3M5559I-4.5MM-DISC-100
Description:
TAPE INDICATOR 0.18" DIA 100PK
Backing, Carrier :
Paper
Product Status :
Obsolete
Thickness :
0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Usage :
Water Indication (Top Side Adhesive)
Width :
0.18" (4.50mm) dia