3M5557NP-4.5MMSQ-100
Part Number:
3M5557NP-4.5MMSQ-100
Description:
TAPE INDICAT 0.18"X 0.18" 100PK
Backing, Carrier :
Polyester Film
Length :
0.18" (4.50mm)
Product Status :
Obsolete
Thickness :
0.0086" (8.6 mils, 0.218mm)
Usage :
Water Indication
Width :
0.18" (4.50mm)