8979N-BLUE-72MMX54.8M
Part Number:
8979N-BLUE-72MMX54.8M
Description:
TAPE DUCT BLUE 2.83"X60YDS
Color :
Blue
Product Status :
Obsolete
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
2.83" (72.00mm)