8979-BLUE-96MMX54.8M
Part Number:
8979-BLUE-96MMX54.8M
Description:
TAPE DUCT BLUE 3.78"X60YDS
Product Status :
Obsolete
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
3.78" (96.00mm)