8979-BLUE-48MMX22.8M
Part Number:
8979-BLUE-48MMX22.8M
Description:
TAPE DUCT BLUE 1.89"X25YDS
Length :
75' (22.9m) 25 yds
Product Status :
Obsolete
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
1.89" (48.00mm)