8979-BLUE-24MMX54.8M
Part Number:
8979-BLUE-24MMX54.8M
Description:
TAPE DUCT BLUE 15/16"X60YDS
Product Status :
Obsolete
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
0.94" (24.00mm) 15/16"