8979-BLUE-22"X60YD
Part Number:
8979-BLUE-22"X60YD
Description:
TAPE DUCT BLUE 22"X60YDS
Product Status :
Active
Temperature Range :
200°F (93°C)
Thickness :
0.0126" (12.6 mils, 0.320mm)
Width :
22.00" (558.80mm)