2214-96MMX55M
Part Number:
2214-96MMX55M
Description:
TAPE MASKING NATURAL 3.78"X60YDS
Temperature Range :
150°F (66°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Width :
3.78" (96.00mm)