TE32DS-3.2526
Manufacturer:
Sierra Electronics
Part Number:
TE32DS-3.2526
Category:
Tape
Description:
TAPE SPLICING CLEAR 1.02"X1.26"
In Stock:
60
Manufacturer :
Sierra Electronics
Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Length :
1.26" (32.00mm)
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
1.02" (26.00mm)