TE44-3.2528
Manufacturer:
Sierra Electronics
Part Number:
TE44-3.2528
Category:
Tape
Description:
TAPE SPLICING CLEAR 1.1"X1.73"
In Stock:
100
Manufacturer :
Sierra Electronics
Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Length :
1.73" (44.00mm)
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
1.10" (28.00mm)