TE24-3.2518
Manufacturer:
Sierra Electronics
Part Number:
TE24-3.2518
Category:
Tape
Description:
TAPE SPLICING CLEAR 0.71"X0.94"
In Stock:
100
Manufacturer :
Sierra Electronics
Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Length :
0.94" (24.00mm)
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
0.71" (18.00mm)