TE12-3.2507
Manufacturer:
Sierra Electronics
Part Number:
TE12-3.2507
Category:
Tape
Description:
TAPE SPLICING CLEAR 0.28"X0.47"
In Stock:
100
Manufacturer :
Sierra Electronics
Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Length :
0.47" (12.00mm)
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Width :
0.28" (7.00mm)