ESDCT3P-150MM
Part Number:
ESDCT3P-150MM
Description:
TAPE BOX SEAL C/B 5.91"X72YDS
In Stock:
10
Color :
Clear, Black Print
Temperature Range :
140°F (60°C)
Thickness :
0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Usage :
Packaging
Width :
5.91" (150.00mm)