ESDCT3P-50MM
Part Number:
ESDCT3P-50MM
Description:
TAPE BOX SEAL C/B 1.97"X72YDS
In Stock:
10
Color :
Clear, Black Print
Temperature Range :
140°F (60°C)
Thickness :
0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Usage :
Packaging
Width :
1.97" (50.00mm)