WCGT-50MM
Part Number:
WCGT-50MM
Description:
TAPE CONDUCT BR/BLK 1.97"X36YDS
Temperature Range :
140°F (60°C)
Thickness :
0.0019" (1.9 mils, 0.048mm)
Width :
1.97" (50.00mm)