WCGT-25MM
Part Number:
WCGT-25MM
Description:
TAPE CONDUCT BR/BLK 0.98"X36YDS
Temperature Range :
140°F (60°C)
Thickness :
0.0019" (1.9 mils, 0.048mm)
Width :
0.98" (25.00mm)