370-GRAY-24"X60'
Part Number:
370-GRAY-24"X60'
Description:
TAPE DBL SIDED GRAY 24"X20YDS
Temperature Range :
14°F ~ 175°F (-10°C ~ 79°C)
Thickness :
0.0461" (46.1 mils, 1.170mm)
Width :
24.00" (609.60mm)