28-50-3903-BLUE
Part Number:
28-50-3903-BLUE
Description:
TAPE DUCT BLUE 28"X50YDS
Color :
Blue
Temperature Range :
200°F (93°C) Max
Thickness :
0.0065" (6.5 mils, 0.165mm)
Width :
28.00" (711.20mm)