9750-1.5INX25M
Part Number:
9750-1.5INX25M
Description:
TAPE ADHSV TRANSFER 1 1/2"X27YDS
Thickness :
0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Width :
1.50" (38.10mm) 1 1/2"