3M 501+ CIRCLE-7.500"-100
Part Number:
3M 501+ CIRCLE-7.500"-100
Description:
TAPE MASK PUR 7 1/2" DIA 100/RL
Temperature Range :
300°F (149°C) Max
Thickness :
0.0073" (7.3 mils, 0.185mm)
Width :
7.50" (190.50mm) 7 1/2" dia