HD2380-7.500"-100
Part Number:
HD2380-7.500"-100
Description:
TAPE MASK TAN 7 1/2" DIA 100/RL
Temperature Range :
325°F (163°C) Max
Thickness :
0.0072" (7.2 mils, 0.183mm)
Width :
7.50" (190.50mm) 7 1/2" dia