HD2380-0.813"-4000
Part Number:
HD2380-0.813"-4000
Description:
TAPE MASK TAN 13/16" DIA 4000/RL
Temperature Range :
325°F (163°C) Max
Thickness :
0.0072" (7.2 mils, 0.183mm)
Width :
0.81" (20.65mm) 13/16" dia