2525-72MMX55M
Part Number:
2525-72MMX55M
Description:
TAPE SPLICING ORANGE 2.83"X60YDS
Temperature Range :
300°F (149°C)
Thickness :
0.0095" (9.5 mils, 0.241mm)
Width :
2.83" (72.00mm)