3M 501+ CIRCLE-1.813"-500
Part Number:
3M 501+ CIRCLE-1.813"-500
Description:
TAPE MASK PUR 1 13/16" DIA 500RL
Temperature Range :
300°F (149°C) Max
Thickness :
0.0073" (7.3 mils, 0.185mm)
Width :
1.81" (46.05mm) 1 13/16" dia