HD2380-0.393"-5000
Part Number:
HD2380-0.393"-5000
Description:
TAPE MASK TAN 0.39" DIA 5000/RL
Temperature Range :
325°F (163°C) Max
Thickness :
0.0072" (7.2 mils, 0.183mm)
Width :
0.39" (9.98mm) dia