HD2380-1.813"-500
Part Number:
HD2380-1.813"-500
Description:
TAPE MASK 1 13/16" DIA 500/RL
Temperature Range :
325°F (163°C) Max
Thickness :
0.0072" (7.2 mils, 0.183mm)
Width :
1.81" (46.05mm) 1 13/16" dia