2693-36MMX55MM
Part Number:
2693-36MMX55MM
Description:
TAPE MASKING TAN 1.42"X60YDS
Backing, Carrier :
Crepe Paper
Temperature Range :
325°F (163°C)
Thickness :
0.0079" (7.9 mils, 0.200mm)
Width :
1.42" (36.00mm)