2307-72MMX55M
Part Number:
2307-72MMX55M
Description:
TAPE MASKING NATURAL 2.83"X60YDS
Temperature Range :
200°F (93°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Width :
2.83" (72.00mm)