2693-18MMX55MM
Part Number:
2693-18MMX55MM
Description:
TAPE MASKING TAN 0.71"X60YDS
Backing, Carrier :
Crepe Paper
Temperature Range :
325°F (163°C)
Thickness :
0.0079" (7.9 mils, 0.200mm)
Width :
0.71" (18.00mm)