2308-24MMX55M
Part Number:
2308-24MMX55M
Description:
TAPE MASKING NAT 15/16"X60YDS
Temperature Range :
250°F (121°C) - 30 minutes
Thickness :
0.0053" (5.3 mils, 0.135mm)
Width :
0.94" (24.00mm) 15/16"